Image Blurry Placeholder (1.1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Media
tr: Medya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: About
tr: Hakkında
