Image Entity Browser (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Remove
fi: Poista

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Upload
fi: Siirrä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Select
fi: Valitse

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Library
fi: Kirjasto

en: Upload a new file
fi: Lataa uusi tiedosto

en: Master
fi: Isäntä
