Image Entity Browser (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Upload
sk: Nahrať

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Select
sk: Zvoľte

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Library
sk: Knižnica

en: Asc
sk: Vzostupne
