Image Entity Browser (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Remove
tr: Kaldır

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Upload
tr: Yükle

en: Media
tr: Medya

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Select
tr: Seç

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Library
tr: Kütüphane

en: Upload a new file
tr: Yeni bir dosya yükle

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
