Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Remove
eo: Forigu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
