Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Search
ka: ძიება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
