Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Upload a new file
lv: Augšupielādēt jaunu failu
