Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
