Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Media
ne: मिडिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
