Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Select
pl: Wybierz

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Library
pl: Biblioteka

en: Upload a new file
pl: Wyślij nowy plik

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji
