Image Entity Browser (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Remove
az: Çıxart

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Filename
az: Fayl adı

en: Upload
az: Yükləmə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Select
az: Seçin

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
