Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Upload a new file
bo: ཡིག་ཆ་གསར་བ་ཡར་སྤྲོད།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
