Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Remove
vi: Xoá

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Upload
vi: Tải lên

en: Media
vi: Phương tiện

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Select
vi: Chọn

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Library
vi: Thư viện

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
