Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Remove
fa: حذف

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Select
fa: انتخاب

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
