Image Entity Browser (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Media
km: មេឌៀ
