Image Compare Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Media
ar: ميديا

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
