Image Compare Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: None
cs: Žádné

en: Image
cs: Obrázek

en: Media
cs: Média

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
