Image Compare Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
