Image Compare Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Media
gl: Medios

en: Additional options
gl: Opcións adicionais

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
