Image Compare Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Media
hy: Մեդիա

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
