Image Compare Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: None
id: Tiada

en: Image
id: Gambar

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Configure Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar
