Image Compare Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: None
ja: なし

en: Image
ja: 画像

en: Media
ja: メディア

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
