Image Compare Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
