Image Compare Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Media
sk: Médiá

en: Additional options
sk: Dodatočné nastavenia

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
