Image Compare Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Alt
sv: Alternativ

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
