Image Compare Accessible Slider (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: None
vi: Không có

en: Image
vi: Ảnh

en: Media
vi: Phương tiện

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
