Image Compare Accessible Slider (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Media
be: Мультымедыя

en: Additional options
be: Дадатковыя опцыі

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
