Image Compare Accessible Slider (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
