Image Compare Accessible Slider (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Media
ca: Multimèdia

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
