Image Compare Accessible Slider (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Image
oc: Imatge

en: Media
oc: Mèdia

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
