Image Compare Accessible Slider (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Media
km: មេឌៀ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
