Image Compare Accessible Slider (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Image
tr: Resim

en: Media
tr: Medya

en: Additional options
tr: Ek seçenekler

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
