Image Compare Accessible Slider (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Media
et: Meedia

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
