Image Compare Accessible Slider (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Media
hi: मीडिया

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
