Image Compare Accessible Slider (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Media
hr: Mediji

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
