Image Compare Accessible Slider (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
