Image Compare Accessible Slider (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
