Image Compare Accessible Slider (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Image
hu: Kép

en: Media
hu: Média

en: Additional options
hu: További beállítások

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
