Image Compare Accessible Slider (1.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Media
fa: رسانه

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ
