Image Compare Accessible Slider (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: None
he: ללא

en: Image
he: תמונה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Media
he: מדיה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא
