Image Compare Accessible Slider (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: File
kn: ಕಡತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ
