Image Compare Accessible Slider (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
