Image Compare Accessible Slider (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: File
ps: دوتنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Media
ps: رسنۍ
