Image Compare Accessible Slider (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: File
sl: Datoteka

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Original image
sl: Prvotna slika
