Image Compare Accessible Slider (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: None
th: ไม่มี

en: Media
th: สื่อ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
