Image Compare Accessible Slider (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: File
bn: ফাইল

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: Media
bn: মাধ্যম
