Image Compare Accessible Slider (1.0.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: None
it: Nessuno

en: Image
it: Immagine

en: Original image
it: Immagine originale

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Nothing
it: Niente

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
