Image Compare Accessible Slider (1.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Media
ka: მედია

en: Nothing
ka: არაფერი
