Image Compare Accessible Slider (1.0.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
