Image Compare Accessible Slider (1.0.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Media
lv: Multivide

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
